درباره ما

فروشگاه ساز ویکاتو محصول شرکت نیک پویش پرداز قشم می باشد ، شرکت ما در حوزه فناوری اطلاعات سابقه 10 ساله دارد ولی تیم متخصصان ما قبل از تاسیس شرکت هم سابقه ای 22 ساله در حوزه برنامه نویسی رایانه و همچنین طراحی وب و تولید ، و مدیریت سایت های اینترنتی دارند و بیش از 20 وب سایت بزرگ و پر بازدید کشور را در سالیان اخیر ایده پردازی ، طراحی و مدیریت کرده اند ، و فروشگاه ساز ویکاتو در سال 1402 فعالیت خود را آغاز کرده است و ایده ای نوپا به حساب می آید .

ایده فروشگاه ساز ویکاتو صرفا خیرخواهانه و با در نظر گرفتن منفعت ناچیز تجاری ، بر اساس وضعیت تورمی شدید در کشور ارائه شده است تا جوانان و مردم عزیز و هموطنان گرامی بتوانند با کمترین هزینه ، ایده های تجاری خود را بدون داشتن علم برنامه نویسی و کد نویسی ، پیاده سازی کنند و با کمترین هزینه به درآمد مناسبی دست پیدا کنند .

در واقع ویکاتو ! یک فروشگاه ساز اینترنتی رایگان است ، شما در ویکاتو می توانید یک فروشگاه اینترنتی یا همان آنلاین شاپ را بطور رایگان بسازید ، که دارای درگاه بانکی متصل به حساب خودتان ، دامنه شخصی ، اینماد ، سیستم پستی و تیپاکس و تعدادی پیامک رایگان و پنل پیامکی می باشد. فقط کافیست پس از ثبت نام محصولات خود را در سایت به نمایش بگذارید و برای محصولاتتان مشتری جذب کنید تا فروش بیشتری داشته باشید.

ما سعی داریم در فروشگاه ساز ویکاتو با ارائه خدمات رایگان در خصوص ساخت فروشگاه اینترنتی و سوپرمارکت های اینترنتی و همچنین رستوران و فست فودهای آنلاین ، به شما کمک کنیم تا با کمترین هزینه بیشترین فروش را داشته باشید و در پایان در صورت رضایت کارمزد ناچیزی پرداخت نمایید ، در واقع بقاء سیستم ما به استقبال خوب شما عزیزان از این طرح نیار دارد و هرچه مشتریان ما بیشتر باشند ما بیشتر می توانیم تخفیف در کارمزدها قرار دهیم و توسعه و ارتقاء بیشتری داشته باشیم .